Участие на Столична РЗИ в Кариерен форум - 25-26 март 2026
На 25-26 март 2026 г. представители на Столична РЗИ взеха участие в Кариерен форум, организиран от Биологическия факултет на Софийски университет „Св. Климент Охридски“.
В рамките на събитието бяха представени основните дейности на инспекцията, както и възможностите за стаж и професионална реализация. Форумът предостави възможност за директен контакт със студенти и бъдещи специалисти, проявяващи интерес към професионална реализация в лабораторна среда.
Участието на инспекцията беше удостоверено със сертификат.
